Blacksilver Fotoğraf Teması #Ücretsiz indir

Blacksilver Fotoğraf Teması ile profesyonel fotoğrafçılık siteleri oluşturabilirsiniz.

Blacksilver fotoğrafçılık teması, tam ekran slayt gösterileri, portföyler, provalar, etkinlikler, blog ve açılış sayfaları için sayfa düzenleri ile oluşturulmuştur.

Sayfa yükleme sürelerini iyileştirmek için tembel yükleme, önce sayfayı yükleyecek büyük resim kümeleri bile hazırlar ve sonra görüntüleri kaydırırken kullanıcı akıllıca görüntüler.

Kullanıcı kaydırdıkça görüntülerde sadece solma için kullanılan bu teknik, görüntüleri dinamik olarak yüklemek için gerçek tembel yükleme kullanır.

Galeriler ekleyebileceğiniz tüm görüntüleri kullanabilir ve aynı zamanda çok hızlı bir şekilde görüntüleyebilir.

Blacksilver, her bloğu, tipografiyi, yazı tipini, renkleri, arka planları vb. Kolayca özelleştirmenizi sağlayan canlı bir sayfa üreticisi olan Elementor Pagebuilder tarafından desteklenmektedir.

Tema, fotoğraflarınızı güzel bir şekilde sergilemenize izin veren büyük görüntüler kullanır. Ayrıca yerleşik kaydırıcılar ve farklı yaklaşımlara sahip galeri tasarımları ile birlikte gelir.

WordPress kullanarak ilk kez bir fotoğrafçılık web sitesine başlayanlar için, bu, profesyonellik ve güçlü özelliklerin son tasarımına sahip bir tema oluşturmak için kolaydır.

DEMO SAYFASI

Buradan demoyu inceleyebilir, detaylı özellik listesini inceleyebilirsiniz.

SATICI SAYFASI

Ürünle birlikte destek de istiyorsanız, doğrudan satıcıdan satın almalısınız.

Sürüm ve Güncelleme

V1.5.5 Sürümü - En son 15.11.2019 da güncellendi.

  • Dosyalar hiç bir biçimde zararlı kodlar içermez.
  • Dosyalar da hiç bir gizli yada açık bağlantı yoktur.
  • Lisans gereksinimleri kaldırılmıştır, istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
  • Bazı tema ve eklentiler, doğrudan siteye yükleyip kullanılabilir. Bazıları ise birden fazla dosya içermektedir. Bunları da dosyadan tek tek dışa aktarıp, ZİP formatın da sitenize yüklemeli siniz.
  • Tüm yüklenen dosyalar fırsat buldukça güncellenecektir ancak bu güncellemeler biraz gecikmeli olabilir.
  • Özellikle istediğiniz bir tema veya eklenti varsa yorum alanlarında belirtebilirsiniz. Elimde varsa eklerim.

Hatalı yapılandırma, hatalı kullanım veya sitede yer alan diğer araçlarla uyumsuzluk gibi nedenlerle karşılaşacağınız sıkıntılar olursa, bu konuda kesinlikle sorumluluk kabul etmiyorum. 

Kimler Neler Demiş?