Perde arkası

ProPusula hangi araçları kullanıyor?

Premium araçlar hakkında:

Sitede kullanılan araçların bazıları premium ürünlerdir. Kullanmak isteyenler için siteye hepsini ücretsiz indirlebilecek biçimde ekleyeceğim. Şimdilik sadece bilgilendirme...

“Aşağıdaki ürün veya hizmetler ile her hangi bir satış ortaklığı veya farklı bir bağlantım bulunmamaktadır. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.Kullanmak veya kullanmamak sizin inisiyatifinizdedir.Hiç birisi için her hangi bir biçimde desteğimiz veya sorumluluğumuz yoktur.”

Süleyman ÖZKAN

Alastry Hosting

Hostin firması olarak Alastry ile çalışıyorum. Limitsiz Tera paketini kullanıyorum. 

GeneratePress Teması

GeneratePress teması, WordPress tema deposundan indirebileceğiniz ücretsiz bir temadır. Son derece basit ve etkileyici bir hıza sahip olduğunu düşündüğüm için bu temayı seçtim.

GeneratePress PRO

GeneratePress teması üzerinde daha fazla kontrol sağlamaya yarayan ücretli bir eklentidir.Eklentiyi satın almadan da bu temayı kullanabilirsiniz. Ancak ben her zaman tam kontrolden yanayım. O nedenle bu eklentiyi kullanıyorum.

ROBİN İMAGE OPTİMİZER PREMİUM

Görüntüleri sıkıştırmak için kullandığım bir eklenti. Ücretsiz sürümü de mevcut. Üstelik gayet işlevsel. Ancak ücretli sürümünde ekstra bir kaç özellik daha mevcut.

THRİVE ARCHİTECT

Her amaca uygun sayfalar oluşturmak için son derece kullanışlı bir sayfa oluşturucu. Ancak satın almak için PayPal dışında bir ödeme seçeneği yok. Eklenti çok başarılı olsa da, destek ve lisans konusunda sıkıntılı..

WP Rocket

Cache eklentisi olarak WP Rocket kullanıyorum. Çok kolay yapılandırılması ve işini iyi yapmasını seviyorum. Eklentinin ücretsiz sürümü ne yazık ki yok.

Elementor

En popüler sayfa oluşturuculardan biridir. Aslında sadece sayfa değil, dilediğiniz gibi sürükle bırak içerikler de oluşturmanıza yarar. WordPress eklenti deposundan ücretsiz olarak indirilebilir.

Elementor PRO

Elementor eklentisi ile birlikte kullanılan, eklentiye ekstra özellikler katan bir nevi yama eklentisi. 

Yoast SEO Premium

Bilinen en popüler WordPress SEO eklentisinin premium sürümüdür. Birden fazla anahtar kelime için analiz vs gibi fazladan özellikleri var. Benim asıl kullanma nedenim, silinen içerikler için anında yeni yönlendirme eklemesi.  

dolor tempus leo Donec et, ut tristique dictum nec