Gizlilik Politikası

 1. 1
   Bu politikalar propusula.com ve tüm alt alanları için geçerlidir.
 2. 2
   Siteyi kullanan her kullanıcı, siteden ne kadar istifade ettiğine bakılmaksızın bu politikaları kabul etmiş sayılır.
 3. 3
   Siteye üye olduğunuzda, yorum yaptığınızda, email adresiniz, IP adresiniz gibi bilgileri yöneticiler görebilir. Bu bilgiler sitede kullanıcılar tarafından görülmez.
 4. 4
   Sitede kullanım kolaylığı sağlamak için çerezleri kullanırız. Çerezlerin süreleri dolunca otomatik olarak temizlenir. 
 5. 5
   Yasal mercilerin talep etmesi durumunda kişisel bilgilerinizi bu mercilerle paylaşırız.
 6. 6
   Sitede yer alan bilgilerin arka planında ciddi bir çalışma olsa da, bilgilerin kullanılıp kullanılmaması sizin inisiyatifinizde dir. Bu konuda propusula sitesi sorumlu tutulamaz.
 7. 7
   Propusula site yer alan veya daha sonraki zamanlarda yer alacak tanıtımları sonsuza kadar tutmayı garanti etmez. Bu sitelerin veya içeriklerin artık olmaması veya yasa dışı içeriklere yer vermeye başlaması durumunda tanıtımları kaldırabilir. 
 8. 8
   ProPusula tanıtımlar için için liste bir fiyat kullanır ve bu rakamları her zaman değiştirme hakkına sahiptir.
 9. 9
   Sitede paylaşılan WordPress Temaları ve Eklentileri kesinlikle zararlı kodlar içermez. Bununla birlikte yeni güncellemeleri düzenli olarak alacağınızın garantisini vermiyoruz.
 10. 10
   Sitemizden başka sitelere yapılan bağlantıları kullandığınızda, gittiğiniz site ile ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmediğimizi kabul etmiş sayılırsınız.
 11. 11
   Sitemizden çeşitli ödeme servislerine yönlendirme yapılabilir. Bu servislerin uluslar arası standartlarda güvenilir olduğunu garanti ederiz. 
 12. 12
   ProPusula.com bu politikalar üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Son olarak 04.07.2019 tarihinde güncellenmiştir.
Nullam ipsum porta. quis Praesent sed venenatis,